Середа, 6 ГрудняПерший регіональний
Shadow

На Херсонщині нещадно викорчовують дерева

Журналісти «Першого регіонального» стали свідками жахливої картини. Кілька десятків зелених дерев з викорчуваним корінням лежать вздовж траси М-14 на в’їзді перед селом Великі Копані Херсонської області. І це не наслідки негоди чи буревію.

дерева

Голова Великокопанівської об’єднаної територіальної громади Валентина Костенко каже, що таким чином екс-народний депутат Федір Негой розчищає  земельну ділянку під будівництво нового оптового ринку сільгосппродукції.

Валентина Костенко: «Ми не підтримуємо вирубку дерев, але цим деревам вже за 50 років. Під час негоди вони почали навіть падати, тому рано чи пізно їх треба було спилювати».

Федір Негой, ім’я якого пов’язують з оптовим ринком у селі Великі Копані, під час телефонної розмови був стриманий і  відмовився розголошувати, що саме планує будувати. Запевнив тільки, аналогів майбутньому об’єкту в Україні ще немає.

Федір Негой: «Поки що нічого коментувати не буду. З документами у мене все гаразд. Рівень Кабінету Міністрів України Вас задовольнить? Я вже не в тому віці, щоб зізнаватися комусь у коханні і перед кимось виправдовуватися. Ходять чутки, що я будую сміттєпереробний завод. Але я не буду витрачати час і коментувати це. Це не ігнорування. Просто за 30 років у бізнесі я втомився кожному розповідати про свої плани».

Крім того, як запевнив Федір Федорович, він не розголошує свої «наполеонівські плани».

У Департаменті екології та природніх ресурсів облдержадміністрації коментувати варварські дії Федора Негоя відмовилися.

Юрій Попутько: «Нещодавно вийшло розпорядження губернатора Юрія Гусєва ліквідувати нашу структуру, тому за будь-якою інформацією щодо екології в регіоні звертайтеся безпосередньо до нього».

Нагадаємо, що за самовільну вирубку дерев передбачене покарання відповідно до ст. 65, 65-1, Кодексу України про адміністративні правопорушення, згідно з якою стягується штраф в розмірі від 85 до 170 гривень. Крім того, правопорушник відшкодовує нанесені ним збитки державі. Розмір збитків залежить від розміру пенька після спилу дерева. Щорічно розмір цих збитків змінюється на індекс інфляції.

Катерина Чобітько

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *