П’ятниця, 26 ЛютогоПерший регіональний
Shadow

На Херсонщині нова дорога з’єднає популярні курортні селища

Дістатися із Лазурного в Приморське (колишній Більшовик) можна буде швидко та зручно. Для цього більше не потрібно буде їхати пляжем вздовж узбережжя, або ж навколишніми селами, адже вже розпочато роботи з будівництва нової дороги.

Як розповів селищний голова Лазурного Сергій Бєлік, затверджено два проєкти, згідно яких відбуватиметься ремонт.

Сергій Бєлік:

“Згідно з першим проєктом, підрядник відремонтує частину дороги, що розташована в межах селища Лазурне. Це незаселена ділянка, довжиною 1,8 кілометрів. На реалізацію данного проєкту у підрядника є два роки(2020-2021). Наразі будівництво впевнено просувається. Вже зроблено перший етап – дорогу підготували до асфальтування. Щодо вартості, то тендер було виграно близько на 11 млн грн. І половина цієї суми вже освоєна і роботи виконано згідно зі стандартами».

Щодо другого проєкту – ремонту дороги за межами селища Лазурного і до Приморського, за словами селищного голови, роботи на цьому відрізку мають розпочати найближчим часом.

Сергій Бєлік:

“Селище Лазурне та село Приморське знаходяться на відстані близько 7 кілометрів одне від одного. Проте зараз немає прямої дороги, яка б їх сполучала. Щоб дістатися з Лазурного до Приморського необхідно проїхати майже 30 кілометрів через навколишні села. Нова дорога зменшить відстань майже у 5 разів. Її довжина буде 6,6 кілометрів”.

За словами Сергія Бєліка ремонт дороги дасть можливість людям вільно мандрувати та обирати для себе найбільш комфортні умови для відпочинку.

Сергій Бєлік:

“Будівництво цієї дороги має колосальне значення, як для розвитку туристичної інфраструктури Лазурного, так і для всього узбережжя Чорного моря. В данному випадку Скадовського та Голопристанського району. Туристи матимуть можливість обирати, де їм провести свій відпочинок. Адже кожен обирає мандрівку на свій смак: хтось хоче тиші та сімейного відпочинку, а інші навпаки надають перевагу активному відпочинку і нічним клубам. Тому у людей з’явиться можливість, наприклад, сьогодні побувати у клубі, а вже завтра відпочити на чистому узбережжі біля острова Джарилгач”.

Контракт через тендер отримала білоруська компанія – «Дорожньо-будівельний трест №4 м. Брест». За договором, будівництво має бути завершено до 31 грудня 2020 року.

За даними Prozorro фінансування робіт здійснюється коштом державного бюджету. Нова дорога обійдеться у 110,5 млн грн.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *