Четвер, 29 ЛютогоПерший регіональний
Shadow

На Херсонщині очікується пік захворюваності на СOVID-19

коронавірус

На Херсонщині пік захворюваності на СOVID-19 очікується з 9 по 12 лютого 2022 року. Про це повідомив на своїй сторінці у Фейсбук головний санітарний лікар Херсонської області Юрій Ромаскевич. За його словами прийдешній тиждень буде надважким для цієї хвилі, кількість інфікованих перетне позначку 1500 осіб на добу.

За його словами, основною причиною збільшення випадків захворювання на коронавірус пов’язане з домінуванням штаму “Омікрон”, особливо серед медичних працівників, що ускладнює можливість надання допомоги амбулаторним пацієнтам.
“З 14 лютого ми очікуємо стабілізацію та поступове зменшення кількості інфікованих, хоча кількість госпіталізованих зростатиме до 21 лютого”, – написав головний санлікар області Юрій Ромаскевич.
Нагадаємо, протягом минулої доби у Херсонській області зафіксовано 703 випадки захворювання на COVID-19, у закладах охорони здоров’я перебуває 576 осіб.

Кисень отримують 203 пацієнта, що становить 53 %, 11 осіб – на ШВЛ.

1851 дитина знаходиться на лікуванні, в тому числі на стаціонарному – 73 дітей (киснезалежних – 2), інші – лікуються амбулаторно.

Серед медичних працівників 431 людина знаходиться на лікуванні.

Загальний відсоток зайнятих ліжок хворими на гостру респіраторну хворобу COVID-19 та пацієнтів з підозрою в лікарнях І, ІІ та резервної  хвилі становить 26,0%.

Хочете отримувати найважливіші новини? Підписуйтеся на наш канал в ЮтубіTelegram та Instagram.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *