Четвер, 29 ЛютогоПерший регіональний
Shadow

На Херсонщині пенсіонерку засудили за пропаганду комуністичної символіки

Новотроїцький районний суд Херсонської області засудив пенсіонерку з Асканії-Нової за пропаганду в інтернеті комуністичної символіки. Покарання жінці призначили у вигляді 5 років ув’язнення, проте пом’якшили через те, що вона повністю визнала провину та пішла на угоду зі слідством.

Про це повідомляється у рішенні суду.

“Суд визнав доведеним, що жінка перебуваючи за місцем проживання свого сина, використовуючи його персональний комп`ютер, під`єднаний до глобальної інформаційної мережі Інтернет, авторизувавшись в соціальній мережі “Однокласники”, мала на меті доведення до широкого кола осіб комуністичну ідеологію. Жінка усвідомлювала, що вказана сторінка має відкритий доступ, а також із нею має змогу ознайомитися необмежене коло користувачів соцмережі, здійснювала протягом 2016-2018 років на ній публікації фото та відеофайлів із зображеннями символіки комуністичного режиму”,- йдеться у повідомленні.

Як повідомляється у рішенні суду, своїми умисними діями жінка вчинила кримінальне правопорушення, передбачене ч.2 ст.436-1 КК України, за кваліфікуючою ознакою – поширення та публічне використання символіки комуністичного тоталітарного режиму з використанням засобів масової інформації.

Пенсіонерці присудили 1 рік випробувального терміну, а також вона має сплатити судові витрати у розмірі 11 440 гривень 80 копійок. Ці гроші пішли на проведення експертиз її дописів, йдеться у рішенні судді від 11 листопада, яке оприлюднили на сайті суду 16 листопада.

Хочете отримувати найважливіші новини? Підписуйтеся на наш канал в ЮтубіTelegram та Instagram.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *