Субота, 12 ЧервняПерший регіональний
Shadow

На Херсонщині поліцейські передали дитячий одяг та засоби гігієни матерям з дітьми, які постраждали від домашнього насильства

За ініціативою ювенальної поліцейської Корабельного відділення поліції всі працівники районного підрозділу та мобільної групи реагування на факти домашнього насильства ГУНП долучилися до збору допомоги матерям та їх дітям, які знаходяться у Кризовому центрі для жінок, постраждалих від домашнього насильства.  

Правоохоронці зібрали дитячий одяг, харчування та придбали засоби гігієни для сімей, які через складні життєві обставини поки не в змозі забезпечити себе та малюків усім необхідним.

– Одним із головних завдань працівників ювенальної превенції є надання всебічної  допомоги та підтримка родин, які опинилися у складних життєвих обставинах. В зоні нашої особливої уваги жінки та діти, які постраждали від домашнього насильства, – зазначив начальник відділу ювенальної превенції поліції Херсонщини Віталій Сайфутдінов.  

Правоохоронці закликають жителів області не залишатися осторонь та за можливості допомагати тим, хто опинився у складних  життєвих обставинах.

Відділ комунікації поліції Херсонської області

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *