Вівторок, 13 КвітняПерший регіональний
Shadow

На Херсонщині поповнився автопарк екстреної медичної допомоги

 
Підрозділи КНП «Обласний територіальний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» Херсонської обласної ради отримали ключі від сучасних санітарних автомобілів класу С «FIAT DUCATO».
 
 
Урочисте вручення відбулося 8 квітня 2021 року на головній площі міста за участі першого заступника голови – керівника виконавчого апарату облради Юрія Соболевського та голови Херсонської обласної державної адміністрації Сергія Козиря.
 
«Життя та здоров’я наших людей – це найбільша наша цінність, і ми докладаємо всі зусилля, щоб подібні заходи були частіше. Бо ми розуміємо, що матеріально-технічна база, яка є в наших медичних закладах, потребує негайного оновлення та модернізації. А ці сучасні автомобілі допоможуть лікарям на селі зробити медичні послуги якіснішими та доступнішими навіть у найвіддаленіших куточках області. І це лише перші кроки медичної реформи, бо здоров’я людей завжди має бути в центрі уваги влади», – відзначив Юрій Соболевський.
 
Для отримання автомобілів на захід були запрошенні представники наступних підрозділів:
– Білозерської станції екстреної (швидкої) медичної допомоги;
– Іванівської підстанції Генічеської станції екстреної (швидкої) медичної допомоги;
– Каховської станції екстреної (швидкої) медичної допомоги (пункт тимчасового базування в м. Таврійськ);
– Скадовської станції екстреної (швидкої) медичної допомоги;
– Чаплинської підстанції Каховської станції екстреної (швидкої) медичної допомоги.
 
Нові реамобілі придбано в рамках фінансування Національною службою здоров’я України за пакетом медичних гарантій надання екстреної медичної допомоги пацієнтам з підозрою або встановленим діагнозом захворювання на гостру респіраторну хворобу COVID-19.
 
Вони оснащені сучасним високотехнологічним медичним обладнанням виробництва Швеції, Німеччини та США, що дозволяє надавати екстрену медичну допомогу згідно з українськими та міжнародними стандартами та протоколами.
 
 
Для надання екстреної медичної допомоги в період ліквідації наслідків епідемії COVID-19 нові санітарні автомобілі додатково оснащені сучасними пульсоксиметрами, апаратами штучної вентиляції легень з можливістю проведення капнографії, інфузаматом, медичними ношами на пневматичних моноблоках, моніторами пацієнта, дефібриляторами. Це дозволяє бригадам Е(Ш)МД надавати якісну медичну допомогу під час медичної евакуації пацієнтів з дихальною недостатністю з віддалених районів Херсонської області до профільних лікарень.
 
Пресслужба Херсонської обласної ради
 
Хочете отримувати найважливіші новини? Підписуйтеся на наш канал в ЮтубіTelegram та Instagram.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *