Четвер, 15 КвітняПерший регіональний
Shadow

На Херсонщині посилили охорону на курортах біля морських узбережь

На Херсонщині офіційно стартував літній оздоровчий сезон, який цього року пройде з урахуванням вимог карантину.

Для безпеки громадян у курортних районах розпочали свою роботу 4 поліцейські станції.

За попередніми прогнозами, очікується збільшення кількості відпочивальників. Тому у курортних районах поліція працюватиме у посиленому режимі і з дотриманням карантинних вимог. Для безпеки відпочивальників, підтримання публічного порядку та попередження правопорушень у курортних районах почали роботу 4 поліцейські станції: “Залізний Порт”, “Лазурне”, “Хорли” та “Арабатська стрілка”. Вони діятимуть упродовж всього курортного сезону.

«Запевняю, що поліція готова забезпечити спокійний відпочинок громадян, запобігати злочинам, якісно та своєчасно надавати допомогу відпочивальникам. Ми провели інструктажі та стройові огляди з особовим складом, всі націлені на безумовне виконання службових обов’язків. Ми зробимо все можливе, щоб гості та місцеві жителі почувалися у безпеці та в будь-якій ситуації розраховували та отримали допомогу поліції», – зазначив начальник поліції Херсонщини Олександр Прокудін.

Поліцейські будуть патрулювати прибережну зону, попереджати і розкривати злочини та правопорушення. Посилену увагу правоохоронці приділять контролю за дотриманням карантинних вимог. Будуть діяти спільні СОVID-патрулі поліцейських та працівників інших служб. Вони вестимуть боротьбу зі стихійною торгівлею, перевірятимуть дотримання карантинних вимог власниками пансіонатів та готелів.
За безпекою на воді стежитимуть працівники відділення поліції в порту «Херсон» на службових катерах.

Відділ комунікації поліції Херсонської області 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *