Вівторок, 18 ТравняПерший регіональний
Shadow

На Херсонщині працює штаб щодо недопущення занесення і поширення випадків коронавірусу

Про це сьогодні, 24 лютого 2020 року, повідомив директор Департаменту здоров’я облдержадміністрації Віктор Короленко під час селекторної наради.

Як поінформував Віктор Короленко, задля мінімізації ризиків захворюваності населення на коронавірус 2019-nCOV вжито низку заходів. 

«Для госпіталізації хворих (підозрілих) на гостру респіраторну інфекцію (коронавірус 2019-nCoV) та контактних із ними осіб визначено Херсонську обласну інфекційну лікарню ім. Г.І. Горбачевського, де окремо розгорнуто 2 боксовані палати на 6 ліжок. Також проведено відповідне навчання лікарів, здійснено перегляд затверджених схем перспективного перепрофілювання закладів охорони здоров’я у разі масового надходження хворих, визначено 2 бригади, які можуть бути залучені для транспортування та надання екстреної медичної допомоги, випущено 5 000 інформаційних листівок щодо профілактики коронавірусу», – зазначив директор Департаменту здоров’я ОДА.

Він також підкреслив, що подано заявку на додаткові засоби захисту для медичних працівників області через Центр громадського здоров’я м. Києва.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *