Середа, 23 ЧервняПерший регіональний
Shadow

На Херсонщині презентують проєкт центру трансплантології

Тодуров

Під час Міжнародного інвестиційного форуму “Південна стратегія розвитку”, який відбудеться на Херсонщині з 10 – 11 червня, презентують проєкт “Південноукраїнський центр трансплантології”. Його планують реалізувати у Херсоні. 

Наразі в Україні реалізується Пілотний проєкт МОЗ України з трансплантології. А затвердження фінансування галузі трансплантації та створення законодавчої бази, створює сприятливі умови для реалізації масштабного проєкту будівництва сучасного Південноукраїнського центру трансплантології в місті Херсоні.

Формат — університетська медична клініка з кампусом, готелем та навчально-лікувальними підрозділами. Цей проєкт — перший приклад  державно-приватного партнерства медичної сфери зі значними міжнародними інвестиціями.

Реалізація проєкту дозволить рятувати життя жителів Херсонщини та інших південних регіонів, а також жителів із тимчасово окупованої території АР Крим. Також він сприятиме створенню єдиного освітнього, медичного та наукового простору, що збільшить кількість висококваліфікованих медичних кадрів.

Ініціаторами проєкту є Інститут Серця МОЗ України, облдержадміністрація, облрада, міська рада та Міністерство охорони здоров’я України. 

Цікавить проєкт? Дізнайся більше.

Хочете отримувати найважливіші новини? Підписуйтеся на наш канал в ЮтубіTelegram та Instagram.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *