Понеділок, 2 СерпняПерший регіональний
Shadow

На Херсонщині розпочато позапланові перевірки виплат заробітної плати медикам, які борються з COVID-19

Представники Головного управління Держпраці у Херсонській області з 1 червня 2020 року проводять позапланові заходи державного нагляду на підставі звернень громадян, які потребують перевірки викладених у них фактів.

Так, під час запроваджених карантинних заходів до Головного управління надійшло 154 звернення. Більшість з них було розглянуто шляхом надання роз’яснень з питань трудового законодавства, а на підставі інших будуть проведені заходи державного нагляду.

Також інспектори праці перевіряють додержання законодавства про працю при нарахуванні та виплаті заробітної плати медичним й іншим працівникам, які безпосередньо зайняті на роботах з ліквідації гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, своєчасність подання повідомлень про встановлені факти інфікування медичних працівників гострою респіраторною хворобою COVID-19.

Контрольні заходи здійснюються з дотриманням вимог постанови КМУ від 20.05.2020 № 392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, та етапів послаблення протиепідемічних заходів», з урахуванням черговості надходження.

Прес-служба Головного управління Держпраці у Херсонській області

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *