Неділя, 28 ЛютогоПерший регіональний
Shadow

На Херсонщині розпочато роботу над створенням філії “Артеку”

Вже цього року діти Херсонщини і навіть з інших куточків України матимуть можливість оздоровлюватися й відпочивати в міжнародному дитячому центрі «Артек».

Адже в Херсонській області вже розпочато роботу над створенням його філії на базі колишнього обласного гастроентерологічного санаторію та дитячого оздоровчого табору ім. Івана Бережного, що розташований у  Новоолександрівці Бериславського району. 

Під час засідання селекторної наради начальниця освіти і науки облдержадміністрації Тетяна Юшко розповіла, що наразі завершується процедура передачі майнового комплексу санаторію та табору на баланс центру. 

Нагадаємо, що наприкінці листопада минулого року, між Хероснською обласною державною адміністрацією і Державним управлінням справами було підписано відповідний Меморандум, який передбачає створення інфраструктури та необхідної матеріально-технічної бази Державного підприємства України МДЦ “Артек” і комунальних дитячих оздоровчих закладів Херсонщини.

Міжнародний дитячий центр «Артек» відкрили 96 років тому в Криму. Після тимчасової окупації півострова Росією в 2014 році, він відновив свою роботу в Пущі Водиці під Києвом. Щорічно в «Артеку» оздоровлюється понад 13 тисяч дітей.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *