Вівторок, 21 ВересняПерший регіональний
Shadow

На Херсонщині розпочався обласний освітній форум

освітній форум

Розпочався обласний освітній форум «Співпраця громад області заради розвитку освіти Херсонщини», який має на меті – сформувати спроможну освітню систему та ефективну мережу закладів загальної середньої освіти в територіальних громадах.

Ініціаторами заходу виступили: голова Херсонської обласної ради Олександр Самойленко та депутати облради – члени постійної комісії з питань розвитку людського капіталу, міжнаціональних відносин, науки, культури, фізичної культури і спорту, освіти і свободи слова та інтелектуальної власності Олександр Співаковський та Юрій Одарченко.

«Розумна та освічена молодь – майбутнє нашої держави. Тому дуже важливо не лише зберегти шкільну мережу в територіальних громадах, а й створити умови для якісної освіти: тут ми говоримо і про діджиталізацію освітнього процесу, особливо в контексті пандемії, це питання є актуальним. Також це стосується матеріально-технічної бази, кваліфікованого педагогічного складу. Сподіваюсь, що сьогодні усі разом: і голови територіальних громад, і освітяни, і депутати напрацюємо покроковий план дій щодо подальшого розвитку якісної освіти на Херсонщині, забезпечення шкіл усім необхідним обладнанням, доступом до Інтернету та збереження закладів середньої освіти у громадах», – відзначив голова Херсонської обласної ради Олександр Самойленко.

Серед спікерів форуму – голова Херсонської обласної державної адміністрації Сергій Козир, секретар Херсонської міської ради Галина Лугова, заступник голови – керівник виконавчого апарату обласної ради Юрій Соболевський, депутати обласної ради Олександр Співаковський та Юрій Одарченко.

Форум зібрав 40 голів територіальних громад, 14 представників міськрад, 5 голів райдержадміністрацій, 5 голів райрад, ректорів провідних вузів Херсонщини та директорів шкіл.

«У нас талановиті та обдаровані діти, і ми маємо допомогти їм отримати якісні базові знання, щоб надалі вони змогли вступити у будь-які вузи й займатися улюбленою справою. До того ж, ми, як представники влади, зобов’язані створити такі умови, аби молодь залишалась тут, на Херсонщині, й розвивала нашу область!», – наголосив очільник Херсонської обласної ради.

За результатами обговорення актуальної проблеми планується ухвалити спільну резолюцію учасників форуму.

Пресслужба Херсонської обласної ради

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *