Субота, 2 ГрудняПерший регіональний
Shadow

На Херсонщині розпочто роботу щодо створення обласного закладу для бездомних громадян

Як відомо, на території області та безпосередньо у місті  Херсоні  відсутній центр для реінтеграції бездомних громадян, де люди, які опинилися у скрутних життєвих умовах могли б отримати юридичну, психологічну допомогу та мати можливість у теплі переночувати та поїсти. Ситуація зазвичай загострюється з настанням зими. Щорічно від переохолодження на вулицях гинуть до двох десятків безпритульних. Крім того, десятки людей раптово помирають, тому що мають важкі хвороби, але не отримують медичної допомоги. На початку грудня представники громадськості  звернулися з цією вкрай болючою проблемою до голови Херсонської обласної ради Владислава Мангера .

Під час зустрічі з представниками Обласного християнського благодійного фонду «Ісус» та ГО «Мрії Таврії» з’ясувалася, що основна проблема полягає у неможливості віднайти приміщення, яке б можна було силами небайдужих громадян та міжнародних організацій відремонтувати та обладнати під Центр для реінтеграції бездомних громадян.

За результатами зустрічі Владислав Мангер надав доручення керівнику комунальної установи з капітального будівництва разом з представниками громадськості підібрати приміщення, яке знаходиться в управлінні обласної ради, і яке може бути облаштовано під соціальний об’єкт. Під розміщення обласного закладу для бездомних громадян та осіб, звільнених з місць позбавлення волі, було обрано будівлю по проспекту Сенявіна, 25. Цей об’єкт потребує капітального ремонту, встановлення опалення та інших робіт, але представники благодійного фонду обрали саме його та звернулися до Херсонської обласної ради з проханням виділити приміщення на безоплатній основі.

Профільна комунальна комісія обласної ради підтримала винесення цього питання на розгляд сесії. Крім того, депутати виявили бажання надати допомогу фонду з облаштування приміщення.

А вже сьогодні, 20 грудня  2019, на сесії Херсонської обласної ради депутати надали дозвіл комунальній установі з капітального будівництва та експлуатації Херсонської обласної ради на укладання договору позички з благодійним фондом «Ісус» на приміщення по проспекту Сенявіна, 25, терміном на 2 роки 11 місяців.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *