Середа, 1 ГрудняПерший регіональний
Shadow

На Херсонщині щеплення від коронавірусу отримали 530 медичних працівників

На Херсонщині, з початку проведення першого етапу вакцинації від коронавірусу, щеплення вже отримали 530 медичних працівників. Наразі, Департамент охорони здоров’я ОДА розробив графік проведення наступних хвиль вакцинації.

Про це під час засідання селекторної наради, яка пройшла під головуванням голови облдержадміністрації Сергія Козира, директор Департаменту здоров’я ОДА Віктор Короленко. 

За його словами, вже до кінця тижня буде завершена імунізація категорій людей, які були включені до першого етапу згідно з Дорожньою картою, а це, в цілому,  1146 осіб.

Тож наразі отримали щеплення працівники:

  • КНП «Херсонська міська клінічна лікарня ім. Є.Є.Карабелеша»;

  • КНП «Херсонська міська клінічна лікарня ім. А. і О. Тропіних»;

  • КНП «Фтизіопульмонологічний медичний центр»;

  • КНП «Херсонська міська клінічна лікарня ім. О.С.Лучанського»;

  • КНП «Херсонська обласна інфекційна лікарня ім. Г.І.Горбачевського»;

  • КНП «Обласна лікарня відновного лікування»;

  • КНП «Олешківська міська лікарня»;

  • лікарні УМВС у Херсонській області;

  • частина працівників екстреної медичної допомоги, які приєднуються територіально до тих ЗОЗ, на території яких здійснюються щеплення.

Крім цього, сьогодні в області розпочинають працювати ще 4 мобільні бригади, які пройшли навчання на національному рівні по проведенню щеплень вакциною проти COVID-19 виробництва Oxford-AstraZeneca. А з наступного понеділка їх буде вже 10. Також навчання з проведення щеплень вакциною Pfizer пройшла 1 бригада.

“Департамент здоров’я буде звертатися до Міністерства охорони здоров’я України щодо отримання дозволу на початок вакцинації медичних працівників первинної медичної допомоги та інших закладів охорони здоров’я”, – зазначив Віктор Короленко. 

Нагадаємо, в кінці лютого Херсонщина отримала 11600 доз вакцини Oxford/AstraZeneca (CoviShield). Вона рекомендована до застосування Всесвітньою організацією охорони здоров’я та її застосовують в Австралії, Південній Кореї, Канаді й країнах ЄС.

Хочете отримувати найважливіші новини? Підписуйтеся на наш канал в ЮтубіTelegram та Instagram

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *