Субота, 24 ЛютогоПерший регіональний
Shadow

На Херсонщині шукають волонтерів для роботи з засудженими

волонтери

Центр пробації у Херсонській області шукає волонтерів, які хочуть працювати із засудженими, покарання яких не пов’язане з позбавленням волі.

Волонтерство у пробації досить новий і прогресивний вид допомоги людям, що сприяє зміні світогляду, способу життя та нормальному поверненню правопорушників у суспільство.

До волонтерства в пробації є певні вимоги. Ця робота буде цікава студентам або фахівцям з освітою права, психології, соціальної роботи. Але спробувати себе у волонтерстві пробації може кожен, хто досягнув віку 18 років.

Волонтери мають спілкуватися з підопічними на повсякденні та особисті теми, можуть ділитися своїм знаннями в різних сферах життя, розповідати як боротись з гнівом, керувати своїми емоціями. Такі бесіди дуже важливі для реабілітації людей.

Освітні заходи є також важливими для клієнтів пробації – це може стати гарним інструментом для їх соціалізації. Чимало колишніх правопорушників не мають навіть середньої освіти, тож допомога з засвоєнням певних навичок покращить їх шанси знайти роботу.

Волонтерська допомога може бути у пошуку вакансій, роботи, складенні резюме, та інше.

Для того, аби стати волонтером, потрібно обрати районний підрозділ «Центру пробації», зателефонувати та запропонувати допомогу. Адреси та контакти Херсонських районних центрів можна знайти на Волонтерській платформі за посиланням.

Хочете отримувати найважливіші новини? Підписуйтеся на наш канал в ЮтубіTelegram та Instagram.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *