Субота, 24 ЛютогоПерший регіональний
Shadow

На Херсонщині стартував фестиваль “Чорноморські ігри”

20 серпня 2021 року стартував XVIII Всеукраїнський благодійний дитячий фестиваль “Чорноморські Ігри”. Проєкт присвячується 30-й річниці Незалежності України.

Перший фестивальний день розпочав свою роботу з дискусійного клубу, гостями якого стали експерти музичної індустрії – Альона Савінова, Валентин Коваль та Віталій Дроздов. Вони розповіли учасникам про те, як правильно налаштуватися на конкурс та отримати максимальну користь від “Чорноморських Ігор”. Дискусійний клуб – це проєкт для юних вокалістів, батьків та педагогів, в якому кожен з них може отримати корисні поради від провідних фахівців української музичної індустрії.

Головний конкурс фестивалю – вокальний. Після відбіркових турів до Скадовська потрапили 50 виконавців та вокальних гуртів. Фестиваль відбувається на центральній набережній Скадовська, вхід вільний.

Виступи конкурсантів оцінює журі, до якого входять відомі музичні експерти та представники музичних медіа: Валентин Коваль (член Національної ради з питань телебачення і радіомовлення), Альона Савінова (викладач вокалу), Натела Чхартішвілі-Зацаринна (генеральний продюсер каналу М1), Тарас Тополя (лідер гурту АНТИТІЛА, молодіжний посол UNICEF в Україні), Олена Мозгова (музичний продюсер), Віталій Дроздов (генеральний продюсер ТАВР Медіа) та зіркові експерти – Олександр ПономарьовСергій Танчинець та NK | Настя Каменских.

Окрім учасників на фестивалі виступатимуть: DOROFEEVA, Олександр Пономарьов, Анна Тринчер, БЕZ ОБМЕЖЕНЬ, MONATIK, Мята, Віталій Козловський, Маrietta Ways, TAYANNA, Гурт “Антитіла”, Тіна Кароль, NK, DANTES, TARABAROVA, NIKITA LOMAKIN, Макс Барских, Оля Цибульська, Артем Пивоваров, Гурт GO_A.

Протягом трьох фестивальних днів будуть відбуватися майстер-класи з Air бадмінтону разом із професійними спортсменами від Федерації бадмінтону України.

На території фестивалю реалізується проєкт U-Report, завдяки якому молоді люди можуть впливати на рішення на всеукраїнському та регіональному рівнях. Також на цій локації можливо ознайомитися з іншим молодіжним проєктом UNICEF: “Мій телефонний друг” – всеукраїнський проєкт дружньої підтримки людей, які опинилися на самоті.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *