П’ятниця, 5 БерезняПерший регіональний
Shadow

На Херсонщині створено єдину патріотичну платформу

На Херсонщині створено єдину патріотичну платформу, що йде на місцеві вибори 25 жовтня 2020 року. А саме, Херсонська крайова організація політичної партії Народний рух України прийняла рішення брати участь у виборчих перегонах і перемагати спільно з Херсонською обласною організацією політичної партії УДАР Віталія Кличка. Про це повідомив Павло Гавриш, голова Херсонської міської організації Народного Руху України.

Створення єдиного патріотичного альянсу на Херсонщині закріпили підписанням меморандуму про співпрацю між політичними силами.

Як зазначає Павло Гавриш, рішення об’єднатися з партією УДАР було зваженим, адже лише з командою, яка підтримує проукраїнські цінності можна зберегти єдність держави.

Павло Гавриш:

«Ми повинні бути міцними, єдиними і сильними. Тому ми вирішили піти на партійний компроміс: йти на місцеві вибори, які відбудуться 25 жовтня 2020 року разом із партією УДАР Віталія Кличка. Ми повинні єднатися, тому що Херсонщина – це форпост України. І від того, наскільки цей форпост буде міцним та українським, залежитиме безпека кожного громадянина. Ми обов’язково витримаємо, переможемо, тому що за нами ті герої, які вже поклали своє життя за мир і спокій у нашій країні».

Відмітимо, що партія УДАР Віталія Кличка йде на місцеві вибори окремо, але готова співпрацювати з проєвропейськими політсилами в новообраних радах на всіх рівнях.

Хочете отримувати найважливіші новини? Підписуйтеся на наш Telegram канал.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *