Вівторок, 5 ГрудняПерший регіональний
Shadow

На Херсонщині тренувалися гранатометники

Гвардійці патрульних підрозділів військової частини 3056 Національної гвардії України постійно виконують завдання з охорони громадського порядку. Проте, наші воїни-правоохоронці, крім службових обов’язків, в будь-який момент готові приступити до виконання бойових завдань за призначенням. Зокрема, для цього необхідно постійно удосконалювати свої вже існуючі навички в користуванні закріпленою зброєю та напрацьовувати злагодженість взаємодії в наближених до бойових умовах.

Тому, на військовому стрільбищі протягом останніх п’яти днів проходили спеціальні збори з гранатометними розрахунками РПГ військової частини 3056. Військовослужбовці повторювали теоретичні матеріали, виконували стрілецькі вправи, орієнтувалися на місцевості та навчалися маскувати свої позиції.

Керував зборами заступник командира військової частини капітан Денис Крамаренко. Він повідомив, що за результатами занять гвардійці успішно склали іспити та готові продовжувати службу: “Бійці показали психологічну стійкість в навчанні, а це означає, що і в реальних екстремальних умовах вони не почуватимуться розгубленими”.

Прес-служба військової частини 3056 Національної гвардії України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *