Субота, 16 СічняПерший регіональний
Shadow

На Херсонщині у поминальні дні буде перекрито рух транспортних засобів у напрямку кладовищ

З метою дотримання санітарних та протиепідеміологічних заходів, спрямованих на запобігання поширенню на території міста коронавірусної хвороби, у поминальні дні буде перекрито рух транспортних засобів у напрямку кладовищ у селищах Геологів та Комишани. Обмеження триватиме протягом 26 та 27 квітня з 07:00 до 16:00. Про це повідомила  речниця Нацполіції у Херсонській області Тетяна Пшонь:

“Проїзд до місцевих населених пунктів зможуть здійснювати лише громадяни, які там прописані. Також не буде обмежуватися рух вантажного транспорту, спецтехніки та автомобілів, задіяних в обрядах поховання. Решта громадян туди здійснювати проїзд не зможе. Поліцією Херсонської області буде здійснюватися забезпечення охорони публічного порядку, а також дотримання вимог карантину. На території клавдовищ будуть проходити цілодобові патрулювання  працівниками поліції”.

Крім того, із 24 по 28 квітня 2020 року, згідно рішення виконкому міськради, усі кладовища будуть закриті для відвідування. Підвозу до кладовищ громадським транспортом не буде. Про це повідомив перший заступник міського голови Ігор Козаков у своєму відеозверненні.

Окрім того, припинить роботу маршрут №28.

Маршрут №3  припинить роботу у неділю, з 27 квітня він буде виконувати 2 рейси: зранку та ввечері, але не буде зупинятися біля кладовища.

Проїзд автотранспорту в напрямку Комишан та Білозерки буде дозволений тільки через село Надеждівка.

В інші дні під час дії карантину відвідування кладовищ можливо лише за наявності маски та у кількості не більше 2-х осіб. На кладовищах заборонено вживати алкоголь.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *