П’ятниця, 16 КвітняПерший регіональний
Shadow

На Херсонщині учні 5-10 класів навчатимуться дистанційно

Сьогодні, 17 березня 2021 року, учасники засідання регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій під керівництвом голови облдержадміністрації Сергія Козиря обговорили впровадження додаткових обмежувальних заходів в закладах освіти області та дотримання протиепідемічних обмежень під час проведення масових релігійних заходів.
 
Нагадаємо, Мініcтeрcтво охорони здоров’я оновило розподіл на карантинні зони, згідно з яким Хeрcонщина опинилаcя у “помаранчeвій”.
 
Так, начальник управління освіти і науки ОДА Тетяна Юшко доповіла, що станом на 17 березня зафіксовано 409 випадків захворювання учнів і 608 – педагогічних працівників. Направлено на самоізоляцію 20462 учні, що становить 18% від загального контингенту, та 1384 працівники, або 7,5%.

«Така ситуація зумовлює необхідність запровадження додаткових обмежень, спрямованих на збереження здоров’я учасників освітнього процесу та членів їх родин», – наголосив очільник області Сергій Козир.

Тож, аби не допустити  погіршення ситуації, зокрема у освітній сфері, де зростають показники захворюваності як в учнів так і у вчителів,  на засіданні ТЕБ та НС було вирішено з 18 березня по 03 квітня 2021 року (без урахування канікулярного періоду) перевести на дистанційне навчання учнів 5-10 класів закладів загальної середньої освіти.

Відповідальними за виконання цього рішення є керівники та власники навчальних закладів.

Хочете отримувати найважливіші новини? Підписуйтеся на наш канал в ЮтубіTelegram та Instagram

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *