Четвер, 22 КвітняПерший регіональний
Shadow

На Херсонщині Великодні богослужіння відвідали 5710 вірян

Станом на 15.00 19 квітня 2020 року у всіх 341 культовій спорудах заходи з нагоди відзначення Воскресіння Христового завершилися. Вказані заходи відвідали 5710 вірян. Забезпечення правопорядку забезпечували 722 поліцейських.

Поліцейські несли службу біля кожного місця проведення богослужіння. Основний акцент під час охорони публічного порядку поліцейські робили на профілактиці – проведенні роз’яснювальної роботи з дотримання громадянами та працівниками культових споруд карантинних обмежень.

Так в обласному центрі в Свято-Духовському кафедральному соборі під час Хресної ходи правоохоронці помітили, що віряни починають скупчуватися. Поліцейські невідкладно підійшли, провели розмову з прихожанами та священнослужителями, після чого заходи продовжилися з дотриманням необхідної дистанції. Дана інформація зареєстрована в Корабельному відділенні поліції в журнал Єдиного обліку. Наразі проводиться перевірка для прийняття правового рішення.

Загалом, завдяки правосвідомості людей та релігійних представників, грубих порушень обмежувальних заходів виявлено не було.

Відділ комунікації поліції Херсонської області

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *