Вівторок, 20 КвітняПерший регіональний
Shadow

На Херсонщині весна пройде без тюльпанового фесту

Унікальне явище — квітуче тюльпанове поле, яке навіть отримало назву «Маленька Голландія на Херсонщині», туристи не можуть побачити вже другий рік поспіль через карантин.

«Маленьку Голландію» своїми руками висадили фермери в одному з господарств у селі Любимівка Каховського району. До карантинних часів щовесни такий незвичайний квітковий туризм приваблював відвідувачів з різних куточків України. Плантації тюльпанів, посадковий матеріал для яких свого часу привезли із самої Голландії, відвідали тисячі туристів.

Але вже минулого року туристичний сезон для фермерського господарства був зірваний через карантин. Цього ж року ситуація повторюється. За словами засновника фермерського господарства «Шафран Любимівський» Віталія Шакало, фестиваль вирішили не проводити у зв’язку з епідеміологічною ситуацією в Україні. Адже є ризик, що у час цвітіння тюльпанів, можуть запровадити нові карантинні обмеження і вкладенні у реалізацію фестивалю кошти пропадуть, як це було минулого року.

«Зараз усі наші сили та ресурси направлені на вирощування аспарагусу та шафрану», – зазначив Віталій Шакало.

Наразі ж фермери готуються до відкриття сезону найкориснішого овоча — спаржі. У фермерському господарстві її вирощують з 2016 року. Вирощену фермерами спаржу купують великими об’ємами, як ресторатори, так і звичайні споживачі.

Вирощують тут також і лілії, шавлію та лаванду. Сподіваються, що влітку туристам все ж вдасться побачити цю красу.

Хочете отримувати найважливіші новини? Підписуйтеся на наш канал в ЮтубіTelegram та Instagram

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *