Середа, 27 ЖовтняПерший регіональний
Shadow

На Херсонщині відбувся “Фестиваль чемпіонів”

На Херсонщині триває футбольний тиждень. Так, 1 жовтня 2021 року, у Горностаївці та Великій Лепетисі відбувся «Фестиваль чемпіонів». Справжнім подарунком для майбутніх футболістів став візит відомого українського футболіста та тренера, першого віце-президента Української асоціації футболу Анатолія Дем’яненко.

«Я мав змогу бачити очі дітей – вони світилися від щастя та емоцій. А це багато про що говорить», – поділився своїми враженнями губернатор Сергій Козир, завітавши на спортивний захід.

«Я твердо знаю, спорт має бути доступним для всіх, а великі результати починаються з маленьких кроків. До розбудови здорової та спортивної області команда Президента на Херсонщині підходить комплексно й системно», – повідомив Сергій Козир.

Нагадаємо, що найближчі два роки Президент України Володимир Зеленський поставив ціль – кожній громаді – сучасний спортивний майданчик. Над створенням гідних умов для фізичної активності громадян і популяризації здорового способу життя працюють і на Херсонщині.

За останні два роки в рамках «Великого будівництва» споруджені нові сучасні стадіони та спортивні майданчики, нині – ведеться будівництво Центру Олімпійських видів спорту Н2О у Новій Каховці. І це лише початок. Великому футболу на Херсонщині – бути!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *