Понеділок, 4 БерезняПерший регіональний
Shadow

На Херсонщині відкрилися три поліцейські станції для вирішення безпекових питань 

На Херсонщині почали роботу три постійно діючі поліцейські станції заради створення безпечного середовища, де дільничний офіцер поліції стане частиною громади. Він буде ефективно вирішувати безпекові питання жителів, якісно реагуватиме на будь-які ситуації, постійно знаходитиметься поруч з людьми та звітуватиме про результати своєї роботи перед громадою.

Поліцейські станції запрацювали у найбільшому в області селі Чорнобаївка Білозерського району, у Великокопанівській ОТГ Олешківського району та Присиваській ОТГ Чаплинського району. Ці пункти поліції обслуговуватимуть понад 20 тисяч жителів 9 населених пунктів, які входять до складу вказаних об’єднаних територіальних громад.

Як повідомив заступник начальника Головного управління Національної поліції в Херсонській області Денис Захарченко, всього на території області завдяки спільним зусиллям та тісній співпраці між поліцією та представниками громад створено і успішно функціонують 15 поліцейських станцій. Вони стали дієвим кроком для підготовки щодо реалізації на Херсонщині проекту «Поліцейський офіцер громади» з метою тісної взаємодії поліцейського з об’єднаною територіальною громадою та орієнтацією на її потреби.

На трьох станціях працюватимуть дільничні офіцери поліції. У приміщеннях поліцейських станцій створені належні умови для роботи: кабінети оснащені необхідною оргтехнікою та є доступ до мережі Інтернет. Тепер людям не потрібно їхати за десятки кілометрів до районних центрів, щоб отримати кваліфіковані поліцейські послуги, тепер всі проблеми вони будуть вирішувати на місці.

Відділ комунікації поліції Херсонської області 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *