Середа, 22 ВересняПерший регіональний
Shadow

На Херсонщині відзняли відеокліп про річку Дніпро

На дивовижних хвилях Дніпра в українських традиціях відзняли кліп до міжнародного дня найбільшої річки України, який щороку святкують у першу суботу липня. Зйомки відбувалися на Херсонщині за ініціативи Басейнового управління водних ресурсів нижнього Дніпра.

Чарівна україночка передає символ нашого народу – хліб, мужньому козакові, який відправляється на дерев’яному човні Дніпром до історичного місця – Кам’янської Січі (Бериславський район), де писалася перша у світі Конституція, яку усі іменують Конституцією Пилипа Орлика.
Саме так розапочинається кліп.

Впродовж його перегляду глядач може насолодитися чаруючими краєвидами Дніпра та пейзажами Херсонщини з висоти пташиного польоту, а також дізнатися багато цікавої інформації про річку, що має давню історію та важливе значення для суспільства.

Завершується відеокліп кадрами, на яких козак покладає вишиваний рушник з хлібом на найдавніший козацький хрест, що є символом боротьби українців за свободу і незалежність.

 

У ролі козака виступив Андрій Лопушинський – херснський краєзнавець і реконструктор епохи козацтва.

Не залишилися осторонь зйомок і журналісти «Першого регіонального». У ролі прекрасної україночки виступила журналістка Елеонора Гуськова.

Кадрували відео креативні оператори Михайло та Олександр Петрушенки. Режисером монтажу виступив Сергій Тимчинський.

Відмітимо, що міжнародний день Дніпра поки не вважається офіційною датою, встановленою на законодавчому рівні. Проте традиція відзначати його у першу суботу липня вже закріпилася у всіх трьох «дніпровських» країнах.

Катерина Чобітько

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *