Середа, 21 КвітняПерший регіональний
Shadow

На Херсонщині вже 420 роботодавців виявили бажання отримати допомогу по частковому безробіттю

З початку травня поточного року в Україні працює програма фінансової підтримки малого та середнього бізнесу на період карантину.

 Ця програма надання допомоги по частковому безробіттю роботодавцям з числа малого та середнього підприємництва у першу чергу забезпечить збереження робочих місць та надасть суттєвий поштовх до їх економічної активності.

 Станом на 3 червня 2020 року на Херсонщині виявили бажання отримати допомогу по частковому безробіттю 420 роботодавців, це дозволить здійснити виплати більше 4600 працівникам. До центрів зайнятості в області вже звернулося 320 роботодавеців для отримання виплати допомоги 3400 працівникам.

257 пакетів документів роботодавців вже передано до обласного центру зайнятості для прийняття відповідних рішень, які дозволять надати таку допомогу 3200 працівникам.

Закликаємо всіх роботодавців, у т.ч. фізичних осіб-підприємців, які є застрахованими особами, зупинили чи скоротили діяльність на період карантину, звертатися до центрів зайнятості.
 

До речі, умови та покрокова інструкція надання допомоги по частковому безробіттю розміщені на офіційному сайті та сторінці у ФБ Херсонського обласного центру зайнятості.

Довідково інформуємо:

29 травня 2020 року набув чинності Закон № 591-ІХ «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо додаткової підтримки платників податків на період здійснення заходів, спрямованих на запобігання виникнення і поширення короновірусної хвороби (СОVID-19)», за яким передбачаються такі основні новації:

        – допомога по безробіттю може виплачуватися фізичній особі-підприємцю, що не має найманих працівників за умови, що вона є застрахованою особою;
        – строк звернення за отриманням допомоги по частковому безробіттю збільшено з 30 до 90 днів з моменту зупинення (скорочення) діяльності;
        – звільнення від оподаткування суми отриманої допомоги по частковому безробіттю на період карантину.

Відділ інформаційної роботи
Херсонського обласного центру зайнятості

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *