Субота, 12 ЧервняПерший регіональний
Shadow

На Херсонщині з браконьєрських сіток визволили червонокнижних крабів

Під час ранкового рейду 3 квітня 2020 року , службою державної охорони Національного природнього парку «Джарилгацький» в рамках природоохоронних заходів в межах територій та об’єктів природно-заповідного фонду  на острові Джарилгач та в Джарилгацкій  затоці ( в районі Маяків) було виявлено  заборонені безхазяйні знаряддя лову, а саме 20 ятерів креветочных. Про це повідомляє адміністрація національного природного парку “Джарилгацький”.

В ятерях знаходились водні живі біоресурси: креветка, атерина пісчана, бичок, а також червонокнижні види: краб травяник та голка тонкорила. Загальна вага водних біоресурсів склала приблизно 800 кг. Такий улов завдав державних збитків на суму  від 6 до 11 мільйонів. Знаряддя лову було вилучено із затоки представниками Національного природного парку “Джарилгацький»  для подальшого знищення. Порушників на місці не було виявлено.

За даним фактом було складено акт виявлення та вилучення безхазяйного майна. Всі живі водні біоресурси згідно ст 63 Закону  України “Про тваринний світ”  були випущені в природне середовище в живому виді.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *