Четвер, 7 ГрудняПерший регіональний
Shadow

На Херсонщині за добу зафіксували 4 нові випадки захворювання на COVID-19

Вчора, 31 серпня 2020 року, на території Херсонської області проведено 438 ПЛР-досліджень та 1167 досліджень методом ІФА на виявлення коронавірусу. Зафіксовано 4 нових лабораторно підтверджених випадки на COVID-19.

Про це повідомили у прес-службі Херсонської обласної державної адміністрації. 

Два випадки у Херсоні: перший – жінка, 67 років (Суворовський район). Обстежена як хвора на ГРВІ. Стан задовільний, перебуває на самоізоляції, під щоденним медико-санітарним наглядом. Другий – жінка, 65 років (Корабельний район). Обстежена як хвора на ГРВІ. Стан задовільний, перебуває на самоізоляції, під щоденним медико-санітарним наглядом.

Ще два випадки у жителів області. Це жінка, 32 роки, жителька м.Скадовськ. Обстежена для планової госпіталізації. Стан середньої важкості, госпіталізована до обласної інфекційної лікарні. Інфіковано чоловіка, 48 років, це житель смт. Високопілля. Контактував з раніше виявленим хворим на COVID-19. Стан задовільний, перебуває на самоізоляції, під щоденним медико-санітарним наглядом. Встановлюється коло контактних осіб️.

Тож наразі в області 400 лабораторно підтверджених випадків захворювання на коронавірус. З них: 272 людини побороли недуг, 116 – інфіковано на COVID-19, 12 – померли.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *