Середа, 21 КвітняПерший регіональний
Shadow

На Херсонщині за порушення рекламного законодавства бізнес сплатив майже 11 тисяч гривень


 
Сектором контролю за рекламою, дотриманням антитютюнового законодавства та пробірного контролю Управління захисту споживачів Головного управління Держпродспоживслужби в Херсонській області за I квартал 2020 року відкрито 12 справ за фактами порушень вимог рекламного законодавства. За результатами розгляду справ застосовані штрафні санкції у сумі 10 899 грн. Про це повідомляє прес-служба Головного управління Держпродспоживслужби в Херсонській області. 

За порушення статті 21 Закону України «Про рекламу» щодо реклами лікарських засобів, медичних виробів, методів профілактика, діагностики, лікування і реабілітації заведено 4 справи. Дві стосуються оголошень у друкованих виданнях, ще дві – щодо зовнішньої реклами. У всіх випадках був відсутній напис «Самолікування може зашкодити вашому здоров’ю».

У ході дослідження реклами в засобах масової інформації та мережі Інтернет, заведено три справи порушення частини 4 статі 21 та частини 5 статі 8 Закону України «Про рекламу» (інформація про нібито акцію не містила відомості про місце, дату початку і закінчення знижки цін на продукцію).

Також протягом звітного періоду виявлена реклама алкоголю на магазині, зміст якої спонукав до придбання та вживання напою.

Спеціалістами щоденно проводиться дослідження недобросовісної реклами лікарських засобів з інформацією щодо лікувальної дії на коронавірус в мережі Інтернет та аптеках міста.
 
 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *