Понеділок, 16 ТравняПерший регіональний
Shadow

На херсонському підприємстві встановили рекорд

Депутат Херсонської обласної ради, керівник підприємства ТОВ «Агропродукт, ЛТД» Володимир Хвостов завітав на новорічне інтерв’ю до студії «Першого регіонального» каналу. Успішний підприємець розповів, яким 2021 рік видався для нього, як для керівника.

«На щастя, аграрний бізнес найменше постраждав від пандемії COVID-19. Останні роки були сприятливі погодні умови, клімат змінюється для Херсонщини в кращу сторону. Тому в нас є план, стратегія за яким ми рухаємося. Якщо казати про тваринництво – ми досягли рекорду. За день надоїли понад 42 тонни молока», – зазначив Володимир Хвостов.

Поділився Володимир Хвостов також і планами на наступний рік.

«Ми хочемо збільшити молочно-товарну ферму. Плануємо відвідати Америку, щоб перейняти нові технології утримання тварин. Адже маємо мету – збільшити отримання молока до 100 тонн на добу. Ми співпрацюємо з відомою компанію «Данон» і 70% нашої продукції ми відправляємо саме туди. В нас є також ідея створити молочний кооперативний завод. Це буде потужне підприємство, але буде розташоване, на жаль, не у Херсонській області. В амбітних планах хочемо там вробляти 1000 тонн молока на добу. Ми займаємося логістикою, дякуючи програмі президента наші основні магістральні дороги стали кращими. Хочемо збільшити наш автопарк до 100 автомобілів, аби займатися професійно перевозками у різних напрямках», – розповів Володимир Хвостов.

Повне інтерв’ю дивіться за посиланням.

Хочете отримувати найважливіші новини? Підписуйтеся на наш канал в ЮтубіTelegram та Instagram.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.