П’ятниця, 16 КвітняПерший регіональний
Shadow

На іноземному судні херсонські прикордонники з митниками виявили медикаменти психотропної та наркотичної дії

 

Військовослужбовці Херсонського прикордонного загону спільно з представниками Державної Митної служби продовжують заходи по недопущенню незаконного переміщення наркотичних засобів та психотропних речовин в пунктах пропуску через державний кордон.

Так учора, в пункті пропуску для морського сполучення «Миколаївський морський торгівельний порт» під час оформлення іноземного судна прикордонники відділу «Миколаїв» спільно з представниками ДФС виявили заборонені для переміщення через державний кордон медичні препарати. Серед них 66 пігулок медпрепарату «Hypnocum», що містять психотропну речовину «Midazolam» по 7,5 мг в кожній пігулці, які заборонені для переміщення через державний кордон. Психотропна речовина знаходилася в машинному відділенні в ящику для зберігання інструментів.

В подальшому, виявлені медикаменти вилучили представники Миколаївської митниці, для складання адміністративних документів та притягнення до відповідальності за ст. 472 ч. 1 МКУ «Недекларування товарів, транспортних засобів комерційного призначення».

Пресслужба Херсонського прикордонного загону 

Хочете отримувати найважливіші новини? Підписуйтеся на наш канал в ЮтубіTelegram та Instagram.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *