Четвер, 23 ВересняПерший регіональний
Shadow

На Кам’янській Січі всі охочі можуть відсвяткувати 25-річчя української Конституції

Кам’янська Січ – унікальне місце на Херсонщині, адже воно просякнуте історією та традиціями українського козацтва. Саме тут, на берегах Дніпра, Кость Гордієнко та Пилип Орлик записали перші права і вольності війська запорозького, які лягли в основу першої європейської Конституції.

Хочете відсвяткувати в цьому місці 25-річчя української Конституції? Тоді у нас є чудова новина, адже облдержадміністрація може вам в цьому допомогти. 

Кожен охочий зможе долучитися до святкування, адже 28 травня буде організовано трансфер на Кам’янську Січ від облдержадміністрації. Приходьте о 8:00 на площу Свободу. Тут вас чекатиме автобус. 

Уже на Кам’янській Січі на вас чекатимуть похідний табір, намети, справжній куліш, почесні козацькі варти з Херсона та Миколаєва, театралізовані вистави, екскурсії, найголовніше – святкова атмосфера.

Детальну програму заходу залишаємо за посиланням.

Пресслужба Херсонської обласної державної адміністрації 

1 Comment

  • Юрий Глебович Кочубей

    За 25-летием Конституции Украины ,2 сентября 1996г.в день ввода гривны– 2-й признак державы по теории госправа ,предлагаю отпраздновать День 25-летия Независимости /Незалежности Украины .

    А через 5 лет –30-летие Незалежности Украины.
    25.06.2021г. Ю.Г.Кочубей ,пенсионер,юрист ,ветеран труда.,Херсон.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *