Субота, 22 СічняПерший регіональний
Shadow

У Херсоні на ремонт колектора планують виділити 14,5 млн грн

колектор

У Херсонській міськраді працюють над вирішенням питання відновлення роботи напірного каналізаційного трубопроводу по вулиці Штурвальній. На аварійній ділянці планують здійснити капітальний ремонт.  З міського бюджету на такі потреби планують виділити 14,5 млн грн. Таке рішення підтримали депутати постійної комісії з питань житлово-комунального господарства, житлової політики, енергозбереження та благоустрою.

Нагадаємо, 27 листопада 2021 року, на напірному каналізаційному трубопроводі по вулиці Штурвальній сталася аварія. У стінці сталевої труби утворився «свищ», під дією напору потік неочищених стоків залив розташовані поблизу трубопроводу шість приватних житлових будинків. Мешканцям тимчасово надані для проживання кімнати в гуртожитках.

Третього грудня сесією Херсонської міської ради прийнято рішення про виділення 3 094 507,00 гривень на компенсацію завданих збитків постраждалим.

За інформацією начальника управління соціальної політики міської ради Олени Рузгіс, станом на 30 грудня 2021 року рішення виконано в повному обсязі, допомогу отримали 6 родин.

Хочете отримувати найважливіші новини? Підписуйтеся на наш канал в ЮтубіTelegram та Instagram.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *