Середа, 21 КвітняПерший регіональний
Shadow

На Миколаїв день у Херсоні відкриють головну ялинку області

Вже завтра, 19 грудня 2019 року, біля Херсонської обласної державної адміністрації розпочнуться веселі та гучні новорічно-різдвяні гуляння. На містян чекає відкриття головної ялинки, яка 19 грудня о 16:00 на площі Свободи засяє яскравими вогниками. В цей час працюватиме ярмарок майстрів декоративно-ужиткового мистецтва і торгове містечко, де наліво і направо розливатимуть глінтвейн і смажитимуть шашлики.

Такі гуляння розділяють далеко не всі херсонці, оскільки все це відбуватиметься біля пам’ятника Героїв Небесної Сотні, які віддали своє життя на сході країни, захищаючи її цілісність та незалежність.

Минулого року розважальні заходи відбувалися зі сторони кінотеатру «Україна», проте цьогоріч губернатор Херсонщини Юрій Гусєв вирішили перенести гуляння поближче до своїх вікон в облдержадміністрації. 

Обурені херсонці активно обговорюють таке необдумане рішення в соціальній мережі Фейсбук:

Олександр Русин:
Ваші дії та рішення – це просто поза всякими пунктами здорового глузду!
Площа Свободи в Херсоні – це лице міста і Пам’яті. Все, крапка. Жодних розважальних заходів!!! Я особисто та з своїми однодумцями вимагаємо у терміновому порядку припинення та демонтувати ялинку, різдвяний ярмарок на цьому місці!

Олена Чехун:
Ну не можу я там святкувати…, з фото дивляться Ірочка Шевченко, подруга наша, Андрій Браух друг мого сина і наш сусід, Сашко, з яким мої діти вчились у школі…

Валентина Пелих:
01,01…я прийду зранку до меморіалу, бо буде півроку як Іри немає…що я там побачу… А, ви , влада…яка була присутня на похороні і навіть деякі пускали сльозу….не хочете зі мною постояти щоб вшанувати пам’ять? Серед наливайок і бухих тіл? Невже ж не можна було поставити їх через дорогу? Мені боляче буде дивитись на цей шабаш…як дивитись в очі тим хто на фото..

Олексій Нагорнюк:
Губернатор наставив ганделиків, щоб на цьому заробити. Продажний, за 3 серебреника! Ось чого рвутся до влади: не змінити на краще життя, а набити карман грошима!

Ольга Новохацкая:

Юрій Веніамінович, не позорьте нас! Херсонщина одна з найдепрессивніших областей, ми вже досить настраждалися! Ми не хочемо ваших шкарпеток на г+г. Допоможіть підняти культурний рівень! Навпроти ваших вікон біля пам’ятника Небесної сотні влаштовують новорічні наливайки та шашлики!!! Та зробіть же вчинок патріота та свідомої людини! Приберіть ці безчинства! І поверніть прапори ЄС та України, що висіли на облраді!!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *