Понеділок, 20 ВересняПерший регіональний
Shadow

На паркові зони Херсона чекає європейське перевтілення

парк

На паркові зони Херсона чекає перевтілення. Про це розповів виконуючий обов’язки заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Роман Головня під час пресконференції з журналістами. За його словами, міська влада планує зробити їх привабливими, зручними та європейськими.  Першими «щасливчиками», які підпадають під реконструкцію, є три зелені зони: Потьомкінський та Покровський сквери та Шевченківський парк. По цим об’єктам вже ведуться проєктні роботи.

Роман Головня

 «Ці зелені зони є історичними. Вони були закладені у 18-19 сторіччі. Наше завдання – зробити доріжки, по яким буде комфортно пересуватися, прибрати та зрізати аварійні дерева, оформити зелені зони для відпочинку. Все це ми маємо зробити, не порушуючи історичні закладини, які були зроблені архітекторами-проєктантами минулих поколінь», – розповів Роман Головня.

Роман Головня зауважив, що Херсон має стати привабливим об’єктом для туристів, які, їдучи на відпочинок до Чорного моря, неодмінно завітають на міські «родзинки», якими стануть паркові зони Херсона.

Реконструкцію паркових зон фінансуватимуть з міського бюджету та за рахунок коштів меценатів.

Приміром, вартість робіт, які передбачені у Потьомкінському сквері, становитимуть близько 15 млн грн.

До речі, побачити перевтілення, як зазначають у  міський раді,  можна буде вже через декілька місяців – дві перші зелені зони зроблять до дня Херсона, яке відзначають у третю неділю вересня. Проєктант Денис Писорогло продемонстрував ескізи, на яких можна побачити, як виглядатиме Потьомкінський сквер. Не лякайтеся, що на зображеннях немає, так званих об’єктів для закоханих. Їх планують перенести поближче до центрального РАГСу. На місці «алеї для закоханих» буде встановлено бювет, де можна буде втамувати спрагу.

парк

парк

парк

парк

Хочете отримувати найважливіші новини? Підписуйтеся на наш канал в ЮтубіTelegram та Instagram.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *