Субота, 18 ВересняПерший регіональний
Shadow

На першій сесії Новокаховської міської ради VIII cкликання головував новий-старий мер

Сьогодні, 17 листопада 2020 року, в Новій Каховці розпочалась робота першої сесії міської ради VIII cкликання.

На початку сесії голова міської ТВК Сергій Галаган оголосив офіційні результати виборів міського голови та депутатів ради.

Мером Нової Каховки 25 жовтня вчетверте було обрано Володимира Коваленка, якому Сергій Галаган вручив посвідчення міського голови. А той, у свою чергу, вручив посвідчення 28 зареєстрованим депутатам.

Секретарем міської ради таємним голосуванням депутати обрали Дмитра Васильєва (Опозиційна платформа – За життя): 28 голосів «за», один утримався.

В подальшому депутати створили п’ять постійних комісій ради та призначили їх керівників:

мандатну, з питань депутатської діяльності та етики, законності і правопорядку у кількості 5 депутатів очолила Олена Красовська (ОП-ЗЖ);

з питань планування, бюджету та фінансів у складі 7 депутатів очолив Артем Бондарчук (ВО «Батьківщина»);

постійна комісія з питань розвитку комунальної інфраструктури та містобудування у складі 7 депутатів очолив Олексій Шевченко («Слуга народу»);

з питань земельних, природних ресурсів та комунальної власності у складі 7 депутатів очолила Ірена Лепень («Європейська солідарність»);

з питань гуманітарної політики, освіти та охорони здоров’я у складі 7 депутатів очолила Параскева Джуманіязова («За майбутнє»).

Далі за пропозицією міського голови Володимира Коваленка депутати призначили його заступників: Олега Тарабаку (1-й заступник), Леоніда Чурсинова, Сергія Хоменка та Володимира Арнаута. Керуючим справами виконавчого комітету призначено Віталія Кубатка.

Хочете отримувати найважливіші новини? Підписуйтеся на наш канал в ЮтубіTelegram та Instagram.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *