Понеділок, 19 КвітняПерший регіональний
Shadow

На реставрацію Музею природи з обласного бюджету виділять понад 2,5 млн грн

З Херсонського обласного бюджету планують виділити понад 2,5 млн грн на завершення робіт з реставрації Музею природи, що знаходиться на вулиці Горького (Театральна), 5. Таке рішення сьогодні, 12 березня 2021 року, підтримали члени постійної комісії обласної ради з питань бюджету та фінансів, проте остаточне рішення буде прийнято на черговій сесії.

«У природничому відділі Херсонського обласного краєзнавчого музею зберігається велика колекція світової та херсонської флори і фауни. Це дійсно унікальні експонати!, – відзначила голова комісії Вікторія Гавренкова, яка особисто відвідала заклад напередодні засідання. – Також мені дуже сподобалось відношення керівника та колективу музею до своєї роботи. Вони не чекають, коли їм виділять кошти, а беруть участь у різних програмах, активно рекламують свій музей у соціальних мережах».

Відзначимо, питаннями реставрації Музею природи обласна влада займається не один рік. Так, у 2018 році на реставрацію будівлі (укріплення фундаменту будівлі та цокольного перекриття) було виділено 1210662 грн державної субвенції та 36320 грн співфінансування з місцевого бюджету. У 2020 році ще 195450 грн, за рахунок яких частково проведено укріплення фасаду металевими рамами з заміною дверних та віконних блоків.

У той же час, комісія відклала питання щодо проєкту дорожньої карти з реалізації проєкту «Перенесення підземних комунікацій з улаштуванням напівпровідного каналу, ліфта для людей з обмеженими можливостями та благоустрою території по вул. Воронцовська між будинком КЗ «Херсонський обласний художній музей О.О.Шовкуненка» та «Херсонським планетарієм». Адже поки що не вирішено земельне питання між Херсонською міською радою та орендарями ділянки, що знаходиться між вищезазначеними комунальними закладами.

У рамках засідання члени комісії взяли до відома звіт про виконання програми впровадження державної політики органами влади у Херсонській області на 2018-2020 роки та звіт про використання коштів територіального дорожнього фонду у 2020 році. Також депутати підтримали висновки і рекомендації гуманітарної комісії, що стосувалися, зокрема, стану освітньої галузі в області та перспективи її подальшого розвитку на засадах людиноцентризму.

Хочете отримувати найважливіші новини? Підписуйтеся на наш канал в ЮтубіTelegram та Instagram

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *