Субота, 12 ЧервняПерший регіональний
Shadow

На ринках Херсона продавали «незаконну» рибу

19 травня 2020 року під час перевірки потенційних місць незаконної торгівлі водними біоресурсами у місті Херсон рибоохоронний патруль виявив три випадки реалізації водних біоресурсів без відповідних дозвільних документів.

Про це повідомили у прес-службі Херсонського рибоохоронного патруля. 

На стихійному ринку на перехресті вул. 200-річчя Херсона та вул. 49 Гвардійської Дивізії державні інспектори виявили порушницю, яка реалізовувала 30 кг карася сріблястого.

На Дніпровському ринку м. Херсон виявлено громадянина, який збував 10 кг карася сріблястого.

На стихійному риннку на перехресті вул. Вишнева та вул. Нестерова патрульними зафіксовано аналогічне правопорушення. Порушник намагався продати 10 кг карася сріблястого.

У всіх зазначених випадках, продавці не змогли надати документи, що підтверджують законність походження водних біоресурсів (товарно – транспортні накладні). На вищезазначених громадян складено протоколи за ч. 1 ст. 88-1 КУпАП.

Довідкова інформація:
Стаття 88-1 КУпАП визначає, що порушення порядку придбання, збуту чи розповсюдження об’єктів тваринного або рослинного світу тягне за собою накладання штрафу від 510 дл 1 700 грн з конфіскацією об’єктів тваринного або рослинного світу чи без такої.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *