П’ятниця, 1 БерезняПерший регіональний
Shadow

На території Херсонського морського торговельного порту тривають антитерористичні навчання

СБУ
 

23 червня 2021 року на території Херсонського морського торговельного порту відбудуться антитерористичні навчання. Під час тренувань відпрацьовуватимуть протидію диверсійно-терористичним групам та перевірять рівень захисту підприємства.

Масштабні тренування відбудуться в умовах максимально наближених до реальних. Під час навчань відпрацьовуватимуть алгоритм протидії диверсійно-терористичним групам та перевіряти рівень антитерористичного захисту об’єкта критичної інфраструктури.

 
Під час навчань передбачено проведення обмежувальних заходів на окремих територіях, можливість перевірки документів громадян, догляд або заборона проїзду автомобільного транспорту. Тому СБУ просить громадян мати при собі документи, що посвідчують особу.
 
Тренування проводяться у відповідності до вимог чинного законодавства України та з безумовним дотриманням прав і свобод людини.
 
Служба безпеки України просить жителів та гостей міста із розумінням поставитися до можливих тимчасових незручностей та належним чином реагувати на законні вимоги правоохоронців.
 
Крім того, громадян просять інформувати правоохоронців у випадку:
– прибуття чи перебування у регіоні підозрілих осіб, які виявляють підвищений інтерес до військових об’єктів, будівель органів державної влади, об’єктів критичної інфраструктури та місць масового перебування людей;
– появи підозрілих транспортних засобів чи безпілотних літальних апаратів поблизу стратегічних об’єктів;
– отримання інформації про наміри здійснення диверсійної та терористичної діяльності або інших протиправних дій;
– виявлення підозрілих предметів чи засобів ураження.
 
У випадку отримання такої інформації просимо повідомляти за номером «гарячої лінії» Управління СБ України в Херсонській області (097) 131-24-71, (0552) 42-21-29. Аналогічну інформацію можна повідомити на електронну поштову скриньку usbu_hes@ssu.gov.ua.
 
Пресслжба Управління СБ України в Херсонській області
 
Хочете отримувати найважливіші новини? Підписуйтеся на наш канал в ЮтубіTelegram та Instagram.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *