Середа, 20 СічняПерший регіональний
Shadow

На узбережжі Азовського моря відбулися тактико-спеціальні навчання з бойовою стрільбою

На виконання вимог Головнокомандувача Збройних Сил України щодо міжвидової підготовки на узбережжі Азовського моря відбулися тактико-спеціальні навчання з бойовою стрільбою з особовим складом підрозділів бригад морської піхоти у взаємодії з авіацією Сухопутних військ ЗС України, підрозділами десантно-штурмових військ ЗС України, морською авіацією ВМС ЗС України та Державною прикордонною службою України.

Зокрема, учасники навчань відпрацьовували питання відбиття морського десанту противника, звільнення та взяття під контроль важливих об’єктів інфраструктури у виключній морській економічній зоні України, які були захоплені противником.

У ході тренування морські піхотинці вдосконалювали навички десантування на необладнане узбережжя з повітря посадковим способом під прикриттям авіації Сухопутних військ. Крім того, були відпрацьовані питання нанесення вогневого ураження по морських цілях, протиповітряної оборони, надання першої медичної допомоги та евакуації особового складу та техніки з поля бою. Слід зазначити, що усі складові, які взяли участь у навчаннях, діяли чітко та злагоджено. Заходи з бойової підготовки на цьому напрямку продовжаться.

Прес-служба Командування морської піхоти

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *