Четвер, 26 ЛистопадаПерший регіональний
Shadow

На військовому полігоні «Олешківські піски» 700 морпіхів здобували право носити штормовый берет

У військових частинах та підрозділах морської піхоти України 23 травня 2020 року, відбулися урочисті заходи з нагоди Дня морської піхоти України.

Зокрема, особовий склад, який зараз знаходиться на військовому полігоні «Олешківські піски», привітали командувач ВМС ЗС України адмірал Ігор Воронченко, командувач морської піхоти ВМС ЗС України генерал-лейтенант Юрій Содоль, голова Одеської ОДА Максим Куций, голова Херсонської ОДА Юрій Гусєв, керівник апарату Миколаївської ОДА Георгій Решетілов, волонтери та духовенство.

Саме 23 травня більш ніж сторіччя тому – у 1918 році – гетьман Павло Скоропадський видав указ України по Морському відомству «Про початок формування бригади морської піхоти у складі трьох полків для несення служби».

– Ми відзначаємо 102-гу річницю від дня створення морської піхоти України, – наголосив у своєму виступі командувач морської піхоти ВМС ЗС України генерал-лейтенант Юрій Содоль. – Як і все українське суспільство, прагнучи до відновлення історичної правди про багатовікову боротьбу українського народу за свою волю і незалежність, ми відкриваємо ще одну сторінку справжньої історії українського війська та флоту. Сьогодні морська піхота – це гордість Збройних Сил України! В цей день я бажаю вам і вашим рідним міцного здоров’я, сімейної злагоди, щастя та перемоги над ворогом!

Розпочалися урочистості зі вшанування тих, хто поклав своє життя у боротьбі за свободу та цілісність України. Після чого командири підрозділів вручили штормові берети.

 

– Сотні родин морських піхотинців перемістилися до нових гарнізонів у квітні 2014 року. Ми заново відроджувались, і вже через три місяці перша ротна тактична група була на Сході нашої держави. Завдання доводилось виконувати на складних та відповідальних ділянках. Ви виконували ці завдання з гідністю і честю, – зазначив командувач ВМС ЗС України адмірал Ігор Воронченко. – Сьогодні наша морська піхота на декілька порядків вища по вишколу і по духу, і коли настав час захищати українську землю від російських загарбників, саме ви в 2014 році зруйнували московські плани бліцкригу щодо захоплення нашої держави.

Також під час заходу кращі військовослужбовці були заохочені державними нагородами, відомчими відзнаками,цінними подарунками та грамотами.

Пресслужба командування морської піхоти

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *