Понеділок, 4 ГрудняПерший регіональний
Shadow

На вихідні дні Олешки зачинять на карантин

У місті Олешки та селі Малі Копані Голопристанського району посилили карантинні заходи, у зв’язку з поширенням коронавірусної інфекції. На вихідні дні ці райони будуть повністю закриті на карантин та введено режим максимального обмеження пересування. Про це повідомив Олешківський міський голова Дмитро Воронов.

 

 

Буде обмежено пересування людей у громадських місцях у вихідні та святкові дні. Починаючи з 13:00 години 11 квітня і до 06:00 год. ранку 13 квітня місто Олешки та село Малі Копані будуть закриті на в’їзд-виїзд, там будуть проводитися дезинфікуючі заходи.

В місті Олешки будуть встановлені 5 карантинних блокпостів, в Малих Копанях – 2.

У місто Олешки зможуть в’їхати лише громадяни, які мають там прописку. На виїзд нікого не пускатимуть, окрім спецтранспорту, авто постачальників продуктів харчування, тощо. Село ж Малі Копані повністю закривається. Жителям цих населених пунктів категорично заборонено виходити з дому та пересуватися по вулиці. На вулицях будуть посилено чергувати патрульні, для жорсткого контролю за дотриманням карантинних заходів. Продуктові магазини і аптеки в суботу та неділю працювати будуть, але за недотримання правил карантину на вулицях міста, чекає адміністративна відповідальність. Жителям краще заздалегідь купити продукти першої необхідності, щоб залишитися на вихідні вдома.

Нагадаємо, за останню добу в Олешках виявили 9 лабораторно підтверджених випадків захворювання на коронавірус.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *