Понеділок, 16 ТравняПерший регіональний
Shadow

На які зміни у медичній сфері очікувати херсонцям?

Сьогодні, 12 жовтня,  у  Херсон з робочим візитом завітали народні депутати, які входять до складу комітету Верховної Ради України з питань здоров’я нації, медичної допомоги та медичного страхування.

З самого ранку вони відвідали Херсонську обласну державну адміністрацію, де провели робоче засідання під головуванням Михайла Радуцького, який очолює даний комітет. За його словами, медицина в Україні має бути якісною, високотехнологічною і доступною для кожного громадянина. Головна наша мета – розширити доступ громадян до системи охорони здоров’я.

нардепы

Крім такого, Михайло Радуцький окреслив плани команди Президента стосовно медичної галузі.

Серед ключових змін народний депутат виокремив запровадження страхової моделі системи охорони здоров’я: «За два роки ми маємо перейти до страхової медицини. За такий період економіка нашої держави має стати спроможною для цього, адже зараз, на жаль, більша частина заробітної плати в тіні, а кошти на страхування йдуть з податків громадян. Але обіцянка Президента України буде виконана. За час нашої каденції страхова модель системи охорони здоров’я буде запроваджена і кожна людина отримає державний страховий поліс».

Михайло Радуцький також проінформував про введення співоплати за лікування, відміну закупівлі медзакладами ліків у малих упаковках й перехід на блокову закупівлю, введення українських медичних протоколів лікування, які відповідають рівню та оснащенню лікарень та інше.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.