Неділя, 24 СічняПерший регіональний
Shadow

НАБУ та Генпрокуратура чинять тиск на птахофабрику у Херсонській області

Український підприємець та власник групи компаній «Авангард» та «Укрлендфармінг» Олег Бахматюк разом з колективом звернулися до Президента України В.О.Зеленського з приводу того, що НАБУ та Генпрокуратура чинять тиск на його бізнес, а саме відновлено дві справи дво-трирічної давнини проти компанії “Авангард”, які НАБУ тоді розслідувало і які були закриті.

Президенту України
Зеленському В.О.
від Бахматюка О.Р. та
колективу Групи компаній
“Авангард” та “Укрлендфармінг”

Звернення

Шановний Володимире Олександровичу!

Вчергове звертаюсь до вас від імені Групи компаній “Авангард” і “Укрлендфармінг”. Посадовці НАБУ переходять межу здорового глузду, вони націлені на повне знищення нашої компанії, і закони для них не писані. Наприкінці грудня минулого року за зверненням НАБУ Генеральна прокуратура відновила дві справи дво-трирічної давнини проти компанії “Авангард”, які НАБУ тоді розслідувало і які були закриті. Йдеться про провадження № 52016000000000112 від 20.04.2016 р. та № 52017000000000362 від 01.06.2017 р., закриті відповідно Генеральною прокуратурою України 06.12.2017 року та Головним слідчим управлінням нацполіції (ГСУ НП) 20.06.2018 року.

Ми побудували ще в 2013 році два найбільші в Євразії птахокомплекси з виробництва яєць повного циклу – “Авіс” у Хмельницькій області та “Чорнобаївське” в Херсонській області, а нас звинувачують в тому, що їх ніби не існує, що є абсурдом і повною нісенітницею. Подібні звинувачення демонструють повну некомпетентність осіб, які відкривали ці справи.

Ці справи використовуються для тиску на нашу компанію. Ми розуміємо, що і НАБУ, і ті посадові особи в Генеральній прокуратурі, які відкрили ці справи, зневажають закон і право. Їх не цікавить, чи є хоч якесь правове підґрунтя для висунення подібних звинувачень і переслідування компанії, але у них є велике бажання нашу компанію просто знищити. І не важливо, як – чи відкриттям справи проти VAB банку, чи допитами 10 тисяч працівників “Укрлендфармінг”, обшуками на підприємствах, чи відкриттям все нових і нових кримінальних справ. Ми не маємо наміру терпіти подібні грубі порушення наших прав.

Звертаємось до вас, пане Президенте, і нагадуємо, що заручником таких дій стає доля 27 тисяч людей – працівників наших компаній. Нагадуємо про більш, ніж 2,5 млрд грн, які компанія сплачує державі податками, про 3 млрд грн, які компанія сплачує зарплатами. Нагадуємо, що НАБУ, яке є споживачем великих бюджетних асигнувань, фактично знищує тих, хто ці кошти через наповнення бюджету їм сплачує. А людина, яка очолює цей орган, з мотивів особистої помсти, як він це вже не раз робив щодо інших осіб, використовує НАБУ для знищення великої і важливої для економіки України компанії. І ми розуміємо, що ця людина не зупиниться.

Тому звертаємось до Вас, пане Президенте, як до гаранта Конституції, гаранта наших прав, гаранта економічної безпеки країни: зупиніть пана Ситника, якій перейшов межу здорового глузду в сліпому бажанні помсти, який маніпулює і використовує силову структуру в особистих цілях, що йде врозріз з економічними інтересами нашої держави.

Ми будемо боротись за наші права. Ми будемо змушені виводити людей на акції протесту. Ми будемо стукати в усі двері, щоб нас почули. Нам буде важко боротись із системою, але ми не можемо просто сидіти і дивитись, як руйнують нашу компанію. І ми сподіваємось, що, керуючись інтересами держави, Ви зупините НАБУ і його керівника, який зайшов у своїй помсті за всі межі здорового глузду.

З повагою,
Олег Бахматюк та колектив
Групи компаній “Авангард” та “Укрлендфармінг”

1 Comment

  • Наталія

    А чому підприємство замовчує той факт, що в с.Чорнобаївка на їх “елітному” підприємстві відсутні очисні? чому мовчать, що вони труять навколишні поля курячим послідом? чому мовчать, що місто задихається від смороду?! чому не пишуть скільки людей загинуло на виробництві? (ніби то через порушення техніки безпеки самими робітниками) перевірки вони не допускають на територію підприємства….спитайте в них чому?Я не знаю яка користь від цього “підприємства”, а от шкоди від його “діяльності” багато! Вважаю, що перед публікацією потрібно було з’ясувати ВСІ питання щодо цього підприємства, а потім вже бити на сполох: ой, ой, обіжают такого гарнюню хлопчика!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *