Четвер, 23 ВересняПерший регіональний
Shadow

Начальник поліції Херсонщини дав втішний прогноз на 2020 рік

Понад 7 тисяч розкритих правопорушень, близько 8 тисяч справ направлено до суду, припинено діяльність близько 6 організованих груп і злочинних організацій, понад 700 розкритих наркозлочинів, 270 врятованих жінок та 25 дітей від домашнього насильства і це далеко не всі досягнення Головного Управління Національної поліції у Херсонській області за 2019 рік.

Цей рік ознаменувався плідною співпрацею поліції Херсонщини з населенням та громадськими організаціями, з органами влади та місцевого самоврядування, разом з якими вдалося втілити у життя інноваційні проекти в нашому регіоні та зробити Херсонщину безпечнішою.

Олександр Прокудін, начальник ГУНП в Херсонській області:

“Нам є над чим працювати і на досягнутому ми не зупинимося. Працюємо і надалі для безпеки жителів Херсонської області. У наступному році маємо великі плани з удосконалення системи відеоспостереження у кожному районі, завдяки запуску програми “Безпечна Херсонщина”. Адже питання безпеки громадян – одне із найпріоритетніших. Запевняю вас, що всі поліцейські Херсонської області й надалі віддано захищатимуть ваші конституційні права та свободи.”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *