Середа, 22 ВересняПерший регіональний
Shadow

Нардепи підтримали ініціативу губернатора Херсонщини

У Херсон з робочим візитом завітали народні депутати, які входять до складу комітету Верховної Ради України з питань здоров’я нації, медичної допомоги та медичного страхування.

Читайте також : На які зміни у медичній сфері очікувати херсонцям?

Після проведення наради в облдержадміністрації народні депутати відвідали обласний територіальний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф та перевірили стан матеріально-технічного забезпечення та умови лікування у Херсонському обласному онкологічному диспансері.

нардеп у диспансері

Потім народних обранців запросили підтримати ініціативу голови Херсонської облдержадміністрації Юрія Гусєва – взяти участь у посадці зеленої алеї у медичному закладі.

Ірина Сокур, головний лікар Херсонського обласного онкологічного диспансеру каже, що туї – це вічнозелені рослини, які будуть додавати приємної атмосфери закладу.

посадка деревьев

Ірина Сокур: «Ми висадили 20 калоновидних туй, які будуть додавати атмосфери нашому закладу, радуватимуть наших пацієнтів. Зелений колір – це колір життя, який ми взяли собі за символ. Усі таблички в нашому закладі зеленого кольору і приємно, що зелені буде прибавлятися».

Короленко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *