Середа, 24 ЛютогоПерший регіональний
Shadow

Навчальний рік на Херсонщині розпочнеться без урочистостей та з антисептиками

Сьогодні, 27 серпня 2020 року, у Херсонській обласній державній адміністрації відбулася селекторна онлайн-нарада, присвячена питанню безпочної роботи закладів освіти в новому навчальному році. Зокрема, аби не наражати дітей на небезпеку, навчальні заклади мають бути забезпечені антисептиками, захисними масками, термометрами та іншим. 

Також на селекторній нараді порушили й питання проведення Першого вересня у закладах освіти Херсонщини.

За словами начальниці управління освіти і науки ОДА Ірини Дробиш, проведення будь-яких масових заходів на честь свята Першого дзвоника забороняється. Школам рекомендовано зібрати дітей у класах та присвятити перший урок темі здоров’я та унеможливлення поширення COVID-19 в закладах освіти.

Директор Департаменту здоров’я ОДА Віктор Короленко наголосив, що зараз головне завдання – це не допустити потрапляння коронавірусу в заклади освіти, адже при виявленні COVID-19 в однієї дитини на самоізоляцію йде увесь клас.

“Важливо дотримуватися рекомендацій МОЗ щодо організації освітнього процесу на період карантину: дотримання соціальної дистанції, термоскринінг, масковий режим тощо. Також потрібно на першому уроці опитати дітей, де вони провели літні канікули. І якщо в серпні вони відвідували один з регіонів зі значним поширенням COVID-19, то з дозволу батьків потрібно провести ПЛР-тестування цього школяра”, – Віктор Короленко.

Також він додав, що особливо зараз важливо, аби в кожному закладі освіти працював кваліфікований медичний працівник.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *