Середа, 21 КвітняПерший регіональний
Shadow

Навігація для маломірних суден на водних об’єктах Херсонщини закрита

Згідно Розпорядження Голови Херсонської ОДА №888 з 7 грудня 2020 року навігація для маломірних суден на водних об’єктах Херсонщини закрита. Наразі за дотриманням цієї заборони спостерігають працівники відділення поліції в порту «Херсон». 

Як повідомив начальник відділення поліції в порту «Херсон» Максим Жарков, це рішення було прийняте на підставі Правил користування маломірними (малими) суднами на водних об’єктах Херсонської області, затверджених 18 жовтня 2019 року рішенням сесії Херсонської обласної ради №1410. Отже з 7 грудня вихід на воду маломірних плавзасобів заборонений за виключенням суден, зазначених в абзацах 3 та 4 п. 4.1 розділу 4 затверджених Правил.

Заборона навігації не поширюється на маломірні судна контролюючих органів та аварійно-рятувальних служб.   

Поліція Херсонщини звертається до власників човнів не порушувати встановлені правила режиму користування вашими плавзасобами. З метою контролю прийнятого керівництвом області рішення працівниками відділення поліції в порту «Херсон» будуть проводитися профілактичні відпрацювання водної території області. Правопорушники притягуватимуться до відповідальності згідно з діючим законодавством.

Відділ комунікації поліції Херсонської області

Хочете отримувати найважливіші новини? Підписуйтеся на наш канал в ЮтубіTelegram та Instagram.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *