П’ятниця, 23 КвітняПерший регіональний
Shadow

Не нудна фізкультура в школах: Олександр Педан «прокачав» херсонських вчителів

Сьогодні, 10 грудня 2019 року, до Херсонської гімназії завітав телеведучий Олександр Педан, аби «прокачати» фізкультуру в школах. Херсон став 20 містом України, який Олександр Педан відвідав у рамках проекту JuniorZ , що спрямований на розвиток спорту серед школярів. Він реалізується за підтримки Міністерства освіти та науки України, Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України, НДУ «Інститут модернізації змісту освіти», Спортивного комітету України, численних національних федерацій з різних видів спорту. Рух також отримав підтримку Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ).

Телеведучий зауважив, що «Junior Z» був створений для популяризації на уроках фізкультури нових видів спорту серед школярів:

«Ми маємо на меті розповісти дітям і вчителям фізичного виховання, що фізична культура – це корисно й круто. Той період, коли фізкультура була нецікава дітям, має нарешті минути. І тому ми розповідаємо в різних українських містах про те, як можна зробити уроки цікавими і продуктивними.

Чирлідинг, петанк, хортинг, флорбол, бадмінтон, корфбол, реґбі, сумо, фризбі, самбо та американський футбол – всі ці “страшні” слова насправді можуть стати рятівною паличкою для здоров’я ваших дітей. Звісно, якщо цих видів спорту захочуть навчати у школах».

Тaкож телеведучий з комaндою cпоpтивного pуху JuniorZ пpовів cемінap тa тpенінг з нових видів cпоpту для вчителів фізкультуpи і cтудентів кaфедpи фізичного виховaння Хеpcонcького деpжaвного унівеpcитету і подapувaв один комплект cпоpтивного cпоpядження хеpcонcькій школі.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *