Четвер, 15 КвітняПерший регіональний
Shadow

Не всі заклади дотримуються карантинних вимог на центральній вулиці міста Херсона

Хоч уряд і продовжив термін загальнонаціонального карантину до 22 червня, проте ледь не щодня він пом’якшується – усе більшим типам закладів дозволяється працювати під час карантину, але виключно з дотриманням певних умов.

Так, 21 травня 2020 року комісія, яка складається з представників ГУ Держпродспоживслужби в Херсонській області , Нацполіції та органів місцевого самоврядування, на виконання постанови регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій (ТЕБ НС), обстежили заклади по вулиці Суворова.
І побачили різне ставлення суб’єктів господарювання до виконання рекомендацій головного державного санітарного лікаря України.

Були і дуже відповідальні заклади, де працівники на стільки добре вивчили рекомендації, що цитували їх, виявились обізнаними щодо дезінфекційних засобів, як їх готують та правильно використовувати.

Але, на жаль, у деяких місцях була і зовсім інша картина. Здебільшого це крамниці непродовольчих товарів.

Наприклад, магазин одягу секонд-хенд. З усіх рекомендацій там люди лише дотримувались носіння захисної маски. Не проводився температурний скринінг, дезінфекція поверхонь, немає захисних окулярів, рукавичок.

Деякі заклади взагалі спочатку відмовлялись пускати представників комісії для обстеження.

– Якщо представники закладів не будуть допускати на комісійні перевірки, то регіональна комісія ТЕБ НС має право розглядати питання щодо подальшого функціонування цього закладу в умовах карантину. Сьогодні ми обстежили 5 кафе та декілька магазинів непродовольчих товарів. Ми проводили роз’яснювальну роботу та попереджали про відповідальність за недотримання протиепідемічних вимог. Загалом, з початку карантину, в області ми відвідали більше 10 тисяч об’єктів. – зазначив начальник управління державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Головного управління Держпродспоживслужби в Херсонській області Тарас Година-Арюпін.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *